Справа № 3-4324/07
ПОСТАНОВА
26 грудня 2007 року суддя Новотроїцького районного суду Херсонської області Вейтас І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від УВС України в Запорізькій області Взвод ДПС ДАІ № 3 про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 мешканця АДРЕСА_1
Новотроїцького району Херсонської області не працюючого у вчиненні правопорушення за ст. 122 ч. 1 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
10.12.2007 року об 12-00 год. на 417 км. автошляху Харків - Сімферопіль водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем, порушив правила проїзду перехрестя, виїжджаючи з другорядного шляху на головний, не надав переваги в русі автомобілю, що рухався по головній дорозі.
За вчинене правопорушення передбачена відповідальність за ст. 122 ч. 1 КУпАП.
Порушник вину визнав, щиро кається, вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЯТ № 310611 та поясненнями, даними в ньому.
Вислухавши пояснення порушника, перевіривши матеріали справи, враховуючи дані про особу порушника, його майновий стан, характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини, відповідно до ст. 34 КУпАП обставиною, що пом’якшує відповідальність порушника за вчинене правопорушення є щире його каяття, враховуючи всі наведені обставини справи, суд приходить до висновку, що порушника слід притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді попередження, передбаченого санкцією закону.
На підставі викладеного, ст. 122 ч. 1, ст. 33, 34 КУпАП та керуючись ст. ст. 279-289 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ст. 122 ч. 1 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді попередження. Постанова оскарженню не підлягає.