Справа № 3-4297/07
ПОСТАНОВА
26 грудня 2007 року суддя Новотроїцького районного суду Херсонської області Вейтас І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Новотроїцького РВ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 мешканця АДРЕСА_1 не працюючого у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу серії ХН № 199384 гр. ОСОБА_1, перебуваючи під адміністративним наглядом з листопада 2007 року жодного разу не з’явився на відмітку до Новотроїцького райвідділу без поважних причин, чим порушив правила відбування адміністративного нагляду.
За вчинене правопорушення передбачена відповідальність за ч.2 ст. 187 КУпАП.
Порушник про час і місце розгляду справи повідомлений, не з’явився до судового засідання, про причини неявки суду не повідомив. Вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ХН № 199384 та поясненнями, даними в ньому.
Перевіривши матеріали справи, враховуючи дані про особу порушника, ступінь його вини, відповідно до ст. 34 КУпАП обставиною, що пом’якшує відповідальність порушника за вчинене правопорушення є щире його каяття, враховуючи всі наведені обставини справи, суд приходить до висновку, що порушника слід притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, передбаченого санкцією закону
На підставі викладеного, ч.2 ст. 187, ст. 33, 34 КУпАП та керуючись ст. ст. 279-289 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ч.2 ст. 187 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (сто сімдесят гривень) в доход держави. Постанова оскарженню не підлягає.