Справа № 3-4283/07
ПОСТАНОВА
26 грудня 2007 року суддя Новотроїцького районного суду Херсонської області Вейтас І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Новотроїцького РВ УМВС в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 мешканця АДРЕСА_1 області Не працюючого у вчиненні правопорушення за ст. 184 ч. 1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Гр.ОСОБА_1не виконує передбачені законодавством обов’язки, покладені на нього щодо виховання свого неповнолітнього сина.
За вчинене правопорушення передбачена відповідальність за ч. 184 ч. 1 КУпАП.
Порушник вину визнав повністю, щиро кається, вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ХН № 208384 та поясненнями, даними в ньому.
Вислухавши пояснення порушника, перевіривши матеріали справи, враховуючи дані про особу порушника, його майновий стан, характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини, відповідно до ст. 34 КУпАП обставиною, що пом’якшує відповідальність порушника за вчинене правопорушення є щире його каяття, враховуючи всі наведені обставини справи, суд приходить до висновку, що порушника слід притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді попередження, передбаченого санкцією закону.
На підставі викладеного, ст. 184 ч. 1, ст. 33, 34 КУпАП та керуючись ст. ст. 279-289 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ст. 184 ч. 1 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді попередження. Постанова оскарженню не підлягає.