Судове рішення #11861006

Справа № 3-2327/2010 р.

  П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И  

  11 листопада 2010 року                                                                                       м. Хуст  

 Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Савицький С.А., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ та АТІ по обслуговуванню м. Хуст та Хустського району ГУМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1  , ІНФОРМАЦІЯ_1,  проживаючого за адресою АДРЕСА_1, працюючого водієм, раніше до адміністративної відповідальності не притягався,  

за ст. 139 ч.1 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення

 В С Т А Н О В И В :

 Громадянин   ОСОБА_1  19.10.2010 року о 11 год.15 хв. в м.Хуст по вул. Міська керував автомобілем марки ГАЗ 5327 д.н. НОМЕР_1, з якого підтікало масло на дорожнє асфальтне покриття, що призводить до його забруднення та руйнування,  чим порушив п.2.3 г ПДР і вчинив правопорушення передбачене ст. 139 ч 1 КУпАП.

Правопорушник   ОСОБА_1  в судовому засіданні  вину у вчиненні правопорушенні  визнав.

За таких обставин суд констатує, що в діях   ОСОБА_1   вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 139 ч 1 КУпАП.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, а також те, що   ОСОБА_1   притягається до адміністративної відповідальності вперше, розкаявся у вчиненому,  вважаю, що   ОСОБА_1  слід звільнити від адміністративної відповідальності на підставі ст. 22  КУпАП та обмежитись усним зауваженням.

 

Керуючись ст.ст. 22, 283-285 КУпАП, суддя ,-  

  П О С Т А Н О В И В:  

Звільнити   ОСОБА_1   від адміністративної відповідальності за ст.139 ч.1  КУпАП   та обмежитися усним зауваженням на підставі ст. 22 КУпАП .

Адміністративну справу провадженням закрити.

Постанова  може бути оскаржена на протязі 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Закарпатської області.

                  Суддя Хустського  

районного суду                           підпис                     Савицький С.А.  

  З оригіналом вірно:  

   

Суддя Хустського  

районного суду                                                         Савицький С.А.  

           

  • Номер: 33/813/104/20
  • Опис: Зімаков С.В. ст.130 ч.1 КУпАП (заява про повернення без виконання постанови Біляївського районного суду Одеської області від 15.07.2010 року)
  • Тип справи: на скаргу, протест про перегляд постанов про адміністративне правопорушення (а)
  • Номер справи: 3-2327/10
  • Суд: Одеський апеляційний суд
  • Суддя: Савицький Сергій Анатолійович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.12.2019
  • Дата етапу: 12.03.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація