Судове рішення #11853683

У Х В А Л А

                                           І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И.                          Справа  №2-а-138)10.

        м.Радомишль.                                                           02 листопада  2010 року.                                                              

          Суддя Радомишльського районного суду Житомирської області  

Невмержицький І.М. розглянувши матеріали  позовної заяви  за адміністративним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3,Великорацької с)ради про визнання неправомірними дій посадових осіб органу місцевого самоврядування  та зобов»язання певних дій  ,-

                                     В С Т А Н О В И В:

             Позовна заява була подана з порушенням вимог ст.ст. 119,120 ЦПК України і тому 12 жовтня 2010 року була залишена без руху. Позивачу надавався строк в п»ять днів з дня отримання Ухвали для усунення недоліків  позовної заяви, але вони станом на 02.11.2010 року  не усунені, тому у відповідності  до  ст. 121 ЦПК України позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.

    Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя,-

                                        У Х В А Л И В:

                  Позовну заяву  ОСОБА_4 до відділу Держкомзему у Радомишльському районі про визнання державних актів недійсними, визнання права власності на земельні ділянки, з участю третіх осіб на стороні відповідача: Радомишльська міськрада, ОСОБА_5–  вважати неподаною і повернути позивачу.

 Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

 Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до апеляційного суду Житомирської області через Радомишльський районний суд протягом п»яти  днів починаючи з дня  її проголошення. У разі якщо Ухвалу було постановлено без участі особи,яка її оскаржує,апеляційна скарга подається протягом п»яти  днів починаючи з дня отримання копії Ухвали.

  Суддя Радомишльського

районного суду                                                                                І.М.Невмержицький

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація