Справа № 2-3326
2010 р.
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
08 листопада 2010 року Центрально-Міського районний суд м. Макіївки Донецької області у складі: головуючого судді Сухановій А.В., при секретарі Юнусовій Е.Ф., розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Макіївці заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
02.09.2010 р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу було постановлено рішення, шлюб між ОСОБА_2, 1974 року народження та ОСОБА_1, 1973 року народження (дошлюбне прізвище ОСОБА_1) було розірвано. Вказане рішення набрало чинності 13.09.2010 р.
Сторони до судового засідання не з’явились, про слухання справи були повідомлені у встановленому законом порядку. Суд вважає можливим розглянути справу у відсутності сторін.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне відмовити у задоволені заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення з таких підстав.
Вимогами ст. 220 ЦПК України чітко визначені підстави ухвалення додаткового рішення по справі.
При задоволені позову ОСОБА_1 суд постановив рішення з урахуванням принципу диспозитивності цивільного судочинства у межах заявлених позовних вимог.
Посилання позивача на ч.8 ст.235 ЦПК України є безпідставними, оскільки вона застосовуються до справ окремого провадження, а саме справ про надання права на шлюб, про розірвання шлюбу за заявою подружжя, яке має дітей, за заявою будь-кого з подружжя, якщо один з нього засуджений до позбавлення волі, про встановлення режиму окремого проживання за заявою подружжя.
На підставі викладеного, керуючись ст.220 ЦПК України, суд –
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції, шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення . У разі якщо сторони не були присутні при оголошенні ухвали – може бути оскаржено протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Додаткове рішення ухвалено у нарадчій кімнаті у 1-ому примірнику.
Суддя А.В.Суханова
ОСОБА_1
86151, АДРЕСА_2
ОСОБА_2
86150, м. Макіївка,
АДРЕСА_1
Центрально-Міський районний суд м. Макіївки надсилає на Вашу адресу копію ухвалу суду від 08.11.2010 року про відмову в ухваленні додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Суддя А.В.Суханова