Судове рішення #11844078

                                       

ЛАДИЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                              Справа №3 – 749/2010р.

    ПОСТАНОВА    

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 листопада 2010 року                                                           м. Ладижин

    Суддя Ладижинського міського суду Вінницької області Патраманський І.О., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території м.Ладижин про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, працюючого на ЛТЕС, водієм, за ст. 139 ч. 1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ :

    18.08.2010 року о 14.40 год. на по а/д Знам’янка-Луганськ, водій ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом автомобілем марки» Краз 250», номерний знак- НОМЕР_1, виніс багнюку з узбіччя на проїзну частину дороги.

          Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення,  передбачене ст. 139 ч. 1 КУпАП.                          

          Враховуючи те, що ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою визнав повністю, щиро розкаявся, вважаю за необхідне визнати його винним  у вчиненні даного правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.      

     На підставі викладеного та  керуючись ст. 139 ч. 1 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

    Визнати ОСОБА_1 винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 139 ч. 1 КУпАП та накласти на нього -350 грн. штрафу.

    Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів до апеляційного суду Вінницької області через Ладижинський міський суд.

 

Суддя : (підпис)

З оригіналом вірно.

Суддя Ладижинського

міського суду                                                        І.О.Патраманський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація