Справа № 2-922/2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М ’Я М У К Р А Ї Н И
(заочне)
10 листопада 2010 року Немирівський районний суд
Вінницької області в складі:
головуючого судді Підлипняка М.Д.
при секретарі Путій З.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирові
цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом, в якому просить розірвати шлюб з ОСОБА_2, посилаючись на те, що шлюбні відносини між ним та відповідачем фактично припинені, сім’ї не існує, в зв’язку з чим виникла необхідність в юридичному оформленні розірвання шлюбу. Вважає, що подальше спільне життя і збереження шлюбу неможливе і суперечитиме його інтересам, які мають істотне значення.
В судовому засіданні ОСОБА_1 позов підтримав і пояснив, що вони з відповідачем фактично припинили шлюбні відносини, проживають окремо. Просить розірвати шлюб.
Відповідач в судове засідання не з’явилась , хоча про час день та місце розгляду справи була повідомлена відповідно до вимог цивільно-процесуального законодавства, що підтверджується зворотнім повідомленням, яке направлене на адресу суду, про причини неявки відповідач суд не повідомила.
Відповідно до ст. 224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
За таких обставин та приймаючи до уваги, що позивач цього не заперечує, суд ухвалив по справі провести заочний розгляд справи.
Суд, вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи вважає, що позов слід задовольнити, виходячи з наступного.
Відповідно до ст.110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред‘явлений одним із подружжя.
Відповідно до ст.112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 07 серпня 2006 року. При реєстрації шлюбу відповідачу було присвоєно прізвище «Верховод». Від шлюбу мають сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який за спільною згодою після розірвання шлюбу буде проживати з відповідачем. Сторони тривалий час не підтримують подружніх стосунків, спільного бюджету не мають, спору про поділ майна немає. Позивач категорично заперечує можливість примирення та наполягає на розірванні шлюбу.
За таких обставин суд дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам позивача.
На підставі ст.ст. 110,112 Сімейного Кодексу України та керуючись ст.ст. 10, 60, 212 – 215, 224 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 07 серпня 2006 року у виконкомі Ковалівської сільської ради Немирівського району Вінницької області, актовий запис № 14 – розірвати.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Копія вірна:
Головуючий:
- Номер: 6/362/86/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-922/2010
- Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Підлипняк Микола Дмитрович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.06.2017
- Дата етапу: 11.07.2017