Судове рішення #1183434
29/213-А

 


ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б     тел.230-31-34


 УХВАЛА

18.06.2007р.

м.Київ

№ 29/213-А


За позовом                    Управління Пенсійного фонду України в Подільському районі м.Києва

До                                  Товариство з обмеженою відповідальністю "Золотоніський завод залізобетонних виробів"

Предмет

адміністративного

позову

стягнення 1538,00 грн.

Суддя Усатенко І.В.


        Представники сторін:

Від позивача:        Войтович В.А. –предст. (довір. в справі)

Від відповідача:    не з'явились


Обставини справи:


          Позивач звернувся до господарського суду з позовом, в якому просить  стягнути з відповідача на користь позивача 1538,00

Позивач подав заяву про відмову від адміністративного позову в повній мірі по справі № 29/213-А, у зв’язку з тим, що відповідачем було погашено заборгованість у сумі 1538,00 грн. та про закриття провадження у справі.

          Відповідно до ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України  позивач може відмовитись від адміністративного позову повністю або частково. Відмова від адміністративного позову  має бути викладена в письмовій заяві, яка приєднується до справи. Про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі. Суд не приймає відмови від адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї –небудь права, свободи або інтереси.

З урахуванням обставин справи, судом встановлено, що відмова  позивача  від позову не суперечать закону, не порушує чиї –небудь права, свободи або інтереси, викладена в письмовій формі, заява підписана начальником управління Воленбовською Н.Я., якій надано право відмовлятись від позову, отже відмова відповідає вимогам ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України.

Таким чином, суд приймає відмову позивача від позову про стягнення з відповідача на користь Управління Пенсійного фонду України в Подільському районі м. Києва заборгованості у сумі 1538,00 грн.

          Згідно з ч. 1 п. 2 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

          Відповідно до ч. 4 ст. 94 КАСУ у справах, в яких позивачем є суб’єкт владних повноважень, а відповідачем –фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.  

 Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 112, 157, господарський суд,


УХВАЛИВ:


1.          Прийняти відмову Управління Пенсійного фонду України в Подільському районі м. Києва про відмову від адміністративного позову в повній мірі по справі № 29/213-А.

2.          Закрити провадження у справі №29/213-А.

          Відповідно до ч. 3 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена, у порядку та строки визначені ст.   185, ст. 186  Кодексу адміністративного судочинства України.



Суддя                                                                                               І.В.Усатенко                                                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація