ЯЛТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
У Х В А Л А
“22” жовтня 2010 року Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим
у складі: головуючого, судді – САВРАНСЬКОЇ Т.І.,
при секретарі – Юрченко С.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу заяву ОСОБА_1 про надання відстрочки виконання рішення Ялтинського міського суду АРК від 5 грудня 2008 року у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у здійсненні права користування земельною ділянкою,
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Ялтинського міського суду АРК від 5 грудня 2008 року була задоволена позовна заява ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про усунення перешкод у здійсненні права користування земельною ділянкою. ОСОБА_1 зобов’язано здійснити знесення самочинно збудованого гаражу.
Заявник просить суд надати відстрочку виконання рішення Ялтинського міського суду АРК до розгляду адміністративної справи № 2а-5554/2010 р.
Сторони та їх представники у судове засідання не з’явилися, що не перешкоджає вирішенню питання по суті.
Відповідно до ст. 373 ЦПК України за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім’ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання.
Суд таких виключних підстав не вбачає. Рішення суду набрало законної сили і підлягає виконанню.
На підставі викладеного і керуючись ст. 373 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про надання відстрочки виконання рішення Ялтинського міського суду АРК від 5 грудня 2008 року у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у здійсненні права користування земельною ділянкою – залишити без задоволення.
Ухвала не підлягає оскарженню.
СУДДЯ –