3-10860/2010
П О С Т А Н О В А
іменем України
14 жовтня 2010 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Дев’ятко В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення щодо:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, українки, громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 124 КпАП України,
встановив:
15.09.2010, близько 21 год. 15 хв., ОСОБА_1, на вул. Автозаводській, 18 у м. Києві, керуючи автомобілем марки «Чері» д.н.з. НОМЕР_3 під час зміни напрямку руху, не переконалася, що це буде безпечно та не створить перешкод для інших учасників руху, внаслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем марки «Деу» д.н.з. НОМЕР_2, що спричинило пошкодження транспортних засобів.
ОСОБА_1 порушила п. 10.1 Правил дорожнього руху та вчинила правопорушення, що передбачене ст. 124 КпАП України.
ОСОБА_1 до суду з'явилася, вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнала.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями потерпілого ОСОБА_2, схемою ДТП із якої вбачається, що ОСОБА_1 змінювала напрямок руху перетинаючи траєкторію руху потерпілого ОСОБА_2
Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, ступінь її вини.
Обставин, що обтяжують чи пом’якшують відповідальність правопорушниці судом не встановлено.
Керуючись ст. 33, ст. 124 КпАП України,
постановив:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України та застосувати до неї адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 425 грн.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Строк пред’явлення до виконання три місяці з дня винесення постанови.
Суддя В.В. Дев’ятко