Справа №2а-1526/10
У Х В А Л А
про передачу справи іншому адміністративному суду
21 жовтня 2010 року
Залізничний районний суд м. Львова
в складі: головуючого - судді Іванюк І.Д.
при секретарі с/з - Кукундіній К.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління державної автомобільної інспекції при Головному управління міністерства внутрішніх справ у Київській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття провадження у справі, -
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовом про скасування постанови серії АІ № 320862 від 21.07.2010 р. про накладення на нього адміністративного стягнення за порушення ч. 1 ст. 122 КУпАП у виді штрафу у розмірі 255 грн.
Згідно ч. 2 ст. 19 КАС України, адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача, або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача. Якщо така особа не має місця проживання (перебування, знаходження) в Україні, тоді справу вирішує адміністративний суд за місцезнаходженням відповідача.
Згідно ч. 3 ст. 22 КАС України суд передає справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо: після відкриття провадження у справі з’ясувалось, що справа територіально підсудна іншому суду.
Як вбачається із паспорту позивача, зареєстрованим місцем його проживання є адреса: вул. АДРЕСА_1Місцем знаходження відповідача є адресаАДРЕСА_2
Враховуючи наведене, та те, що позивач заявив клопотання про передачу справи на розгляд суду за місцем його реєстрації, суд приходить до висновку, що позовна заява ОСОБА_2 до Управління державної автомобільної інспекції при Головному управління міністерства внутрішніх справ у Київській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття провадження у справі не підсудна Залізничному районному суду м. Львова і підлягає переданню до Перемишлянського районного суду Львівської області для розгляду за підсудністю.
Керуючись ст.ст. 19, 22 КАС України, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Управління державної автомобільної інспекції при Головному управління міністерства внутрішніх справ у Київській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття провадження у справі передати на розгляд Перемишлянського районного суду Львівської області для розгляду за підсудністю.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через суд, що його ухвалив, шляхом подання в п’ятиденний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Суддя: Іванюк І.Д.