Судове рішення #11815821

                                           Справа № 3-1174/2010 р.

                                                                                                                                                                                                 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                             

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

    09 листопада 2010 року                                                                        смт.  Богородчани

          Суддя Богородчанського районного суду Івано-Франківської області Битківський Л.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Богородчанського РВ УМВС про притягнення  до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя АДРЕСА_1,  не працюючого,  громадянина України,

            за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні  правопорушення,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 06 листопада 2010 року  біля 16.00 по місцю свого проживання в               с. Жураки Богородчанського району Івано-Франківської області, вчинив сімейний скандал зі своєю дружиною, тобто вчинив насильницькі дії психічного характеру, під час якого виганяв її з будинку, обзивав її нецензурними словами, чим була завдана шкода її психічному здоров'ю.

           В суді ОСОБА_1 свою вину  у вчиненому правопорушенні визнав та пояснив, що будучи на підпитку вчинив сварку із своєю дружиною, просив суворо не карати.

    Допитана в судовому засіданні ОСОБА_2 вказала, що чоловік постійно зловживає спиртними напоями і на цьому грунті у них виникають скандали під час яких він застосовує фізичну силу.

           Вина ОСОБА_1 у вчиненому правопорушенні  доводиться матеріалами, зокрема:

        -  даними протоколу ІВ № 0073693 від 09 листопада 2010 року ( а.с.1),

      -  поясненнями ОСОБА_1 (а.с.2-3),

           Суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного  правопорушення,  передбаченого  ст. 173-2 ч.1 КУпАП,  оскільки він вчинив насильство в сім’ї, тобто умисно вчинив дії психологічного характеру, внаслідок чого була завдана шкода психічному здоров'ю ОСОБА_1

            При накладенні адміністративного стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан.

    Обставин, що обтяжують чи пом'якшують відповідальність судом не встановлено.

     З врахуванням особи правопорушника, беручи до уваги обставини справи вважаю, що застосування покарання у виді штрафу буде недостатнім, тому до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.  

             На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 283-284 КУпАП,

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді 5 (п’яти) діб адміністративного арешту.

Строк відбування покарання рахувати з 14 год. 09 листопада 2010 року.

            Копію постанови вручити ОСОБА_1 та направити для виконання Богородчанському РВ УМВС.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області чи опротестована прокурором протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подання через Богородчанський районний суд апеляційної скарги чи протесту прокурора.

                 

            Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація