Судове рішення #11812532

Роменський міськрайонний суд Сумської області

С У Д О В И Й    Н А К А З    

18 жовтня 2010 року                           Справа № 2 – н – 118/2010 року

                                                                                 

    Суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області Шунько Г.О., розглянувши заяву ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Дочірнього підприємства „Газовик” Відкритого акціонерного товариства “Сумигаз”, юридична адреса: м. Суми, Тополянська, 20  нарахованої, але невиплаченої заробітної плати.

Відповідно до ч. 1 ст. 115 КЗпП України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.

Починаючи з березня 2010 року ДП “Газовик” ВАТ “Сумигаз”  нерегулярно виплачувало заявнику заробітну плату, внаслідок чого виникла заборгованість, яка  станом на 01.07.2010 року становить 4102 грн. 79 коп.     (а. с. 2).

У відповідності до ч.2 ст. 233 КЗпП України у разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь яким строком.

Згідно п. 1 ч.1 ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати.

    Керуючись ст. ст. 96, 99,  102, 103 ЦПК України,  ст. 115, 233  КЗпП  України,-

Н А К А З У Ю:

Стягнути з Дочірнього підприємства „Газовик” Відкритого акціонерного товариства “Сумигаз”, юридична адреса: м. Суми, Тополянська, 20  на користь ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1 нараховану, але невиплачену заробітну плату в сумі  4102 (чотири тисячі сто дві) грн. 79 коп.

Стягнути з Дочірнього підприємства „Газовик” Відкритого акціонерного товариства “Сумигаз”, юридична адреса: м. Суми, вул. Тополянська, 20  на користь держави судовий збір в сумі 25 (двадцять п*ять) грн. 50 коп. та витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 (тридцять) грн.

    Судовий наказ після набрання ним законної сили і який має силу виконавчого документа - видати заявнику.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання три роки з часу набрання юридичної сили.

    Суддя: підпис…

Копія вірна:

         СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО

         МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                                                                          Г.О. ШУНЬКО  

    Згідно ч. 1 ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до  неї документів подати заяву про його скасування.

    Відповідно до ч. 1 ст. 106 ЦПК України в разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

    Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні.  Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст. 105-1 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація