Справа № 3-1821/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 жовтня 2010 року Суддя Рокитнівського районного суду Рівненської області Денисюк М.В., розглянувши протокол про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, Рокитнівського району, Рівненської області, не працюючого, розлученого, раніше до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП притягувався 09.07.2010 року – 7 (сім) діб адміністративного арешту, у вчиненні адміністративного правопорушення
за ч.2 ст.130 КУпАП
в с т а н о в и в :
07 жовтня 2010 року о 11 год. 20 хв. ОСОБА_1, в смт.Рокитне по вул.Незалежності, Рівненської області, повторно на протязі року, керував мопедом марки Альфа, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.
Правопорушник ОСОБА_1 вину свою визнав, щиро розкаюється та пояснив, що дійсно 07.10.2010 року в смт.Рокитне, керував мопедом, перед цим пив горілку.
Винність у скоєнні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 07.10.2010 року, особистим поясненням правопорушника, поясненнями ОСОБА_2 та ОСОБА_3.
Обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення ОСОБА_1 є його щире розкаяння. Обставини, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення – повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП ( копія постанови від 09.07.2010 року).
При обранні виду та розміру адміністративного стягнення, суддя враховує те, що правопорушник ОСОБА_1 щиро розкаюється, не працює, а тому обирає адміністративне стягнення у виді громадських робіт строком 50 годин.
Керуючись ст. 284 КУпАП,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП, наклавши стягнення у виді 50 (п’ятдесяти) годин громадських робіт.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яка притягнута до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або опротестована прокурором через Рокитнівський районний суд Рівненської області до апеляційного суду Рівненської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя (підпис) З оригіналом вірно.
Суддя: М.В. Денисюк