Судове рішення #11811853

      Справа № 2-4073/10

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.

    «08» липня 2010 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:

    Головуючого – судді Шестакової З.С.

    при секретарі –           Пометій Є.Т.

    за участю позивача – ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Нікополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд

встановив:

    Позивач звернулась до суду із позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на такі обставини.

    Вона перебуває у законному шлюбі із відповідачем з 28.09.2002 року, зареєстрованому у відділі реєстрації актів громадянського стану Нікопольського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 658.

    Від цього шлюбу подружжя має дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

    З вересня 2007 року подружжя припинило спільне проживання і ведення спільного господарства через зловживання відповідачем спиртними напоями та сварки, внаслідок чого їх подальше спільне життя і збереження шлюбу стало суперечити інтересам позивача та їх сина. Як наслідок відповідач пішов з родини, та мешкає зі своїм батьком.

    Враховуючи той факт, що бажання примиритися не має, спільного господарства не веде, позивач просить суд задовольнити позов.

    Позивач у судовому засіданні позов підтримала, на його задоволенні наполягала.

Відповідач в судове засідання не з’явився,  про день слухання  справи був повідомлений належним чином, причини його неявки суду невідомі. Суд, з'ясувавши думку інших учасників процесу, вважає за можливе слухати справу у порядку ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

    Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України , « Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено , що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення ».

    Як було встановлено судом, позивач перебуває у законному шлюбі із відповідачем з 28.09.2002 року, зареєстрованому у відділі реєстрації актів громадянського стану Нікопольського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 658 (а.с.5).

    Від цього шлюбу подружжя має дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.6).

    З вересня 2007 року подружжя припинило спільне проживання і ведення спільного господарства через зловживання відповідачем спиртними напоями та сварки, внаслідок чого їх подальше спільне життя і збереження шлюбу стало суперечити інтересам позивача та їх сина.

    Майнового спору між подружжям немає. Примирення сторін та збереження сім’ї неможливо.

    Суд, розглянувши матеріали справи, дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б їхнім  інтересам, а тому шлюб слід розірвати.

    На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 10,11,14,15,213-215,224,227,228 ЦПК України, ст. 110,112 СК України, суд

вирішив:

   

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

    Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 28.09.2002р. відділом реєстрації актів громадянського стану Нікопольського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 658 від якого є неповнолітня дитина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 - розірвати.

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 державне мито у розмірі 17 грн. на користь держави, а ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмір 8,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 30 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

 Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Дніпропетровської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 20 днів з моменту подачі заяви про апеляційне оскарження , яка може бути подана протягом 10 днів з моменту проголошення рішення через Нікопольський міськрайонний суд або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.  

Суддя:

   

     

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація