Судове рішення #11802900

                                                                                         Справа №3-6595/2010 року

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М               У К Р А Ї Н И

    05 жовтня 2010 року  суддя  Святошинського районного суду м.Києва Твердохліб В.А., розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ Святошинського РУ ГУ МВС України в м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності      ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр.України, ур. м.Києва, проживаючої: АДРЕСА_1 відомості про  ідентифікаційний номер в матеріалах справи відсутні, за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1 04.09.2010 року приблизно о 23 год. 05 хв., рухаючись по вул. Лагерній, 38  у м.Києві, керувала автомобілем «Шевролет», державний номерний знак НОМЕР_1, з ознаками алкогольного сп"яніння, а саме: різкий запах алкоголю з порожнини рота, неадекватна поведінка, гучна мова; від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп"яніння відмовилася у кабінеті лікаря-нарколога, чим порушила п.2.5  Правил дорожнього руху.

В суді водій ОСОБА_1 свою вину в порушенні Правил дорожнього руху визнала.

Вислухавши пояснення водія, дослідивши матеріали справи вважаю, що вина водія ОСОБА_1 в повному обсязі підтверджується матеріалами адміністративної справи і в її діях вбачається порушення п.2.5 Правил дорожнього руху, таким чином вона здійснила правопорушення, передбачене  ч. 1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Керуючись ст.ст.33, 34, ч.1 ст.130, ст.ст.221, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,  -

П О С Т А Н О В И В:

 ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності  у виді штрафу в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550 гривень.

Постанова може бути оскаржена шляхом подання заяви до Апеляційного суду м.Києва  через районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

                           

                                                      Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація