Судове рішення #11802340

                                                   

                                                                                                                                    №3-10593/10

П О С Т А Н О В А

    12 жовтня   2010 року суддя Шевченківського районного суду                м. Києва Горб І.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Відділу ДАІ Шевченківського району м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Луцьк, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 3 ст. 122 КпАП України,

В С Т А Н О В И В :

    28 липня 2010 року о 20 год. 30 хв. на 67 кілометрі автодороги Київ – Одеса ОСОБА_1, керуючи автомобілем Мазда, державний номерний знак НОМЕР_1, в смт. Гребінки, позначеному дорожнім знаком 5.45 «Початок населеного пункту», рухався зі швидкістю 127 кілометрів на годину, чим порушив п. 12.4 Правил дорожнього руху.

    Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене                ч. 3 ст. 122 КпАП України.

Будучи сповіщеним про день та час розгляду справи, ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, своїх пояснень суду не надав.

Згідно наявних в матеріалах справи пояснень, ОСОБА_1 свою вину в порушенні правил дорожнього руху, визнав.

Крім того,     вина ОСОБА_1 у вчиненому підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.

Керуючись ст. ст. 33, 122 ч. 3 КпАП України,

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КпАП України, та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу на користь держави в розмірі 510 (п’ятсот десять) грн.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду                  м. Києва протягом 10 днів з дня її винесення через районний суд.

            Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація