Справа №3-7404/2010 року
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 жовтня 2010 року суддя Святошинського районного суду м.Києва Твердохліб В.А., розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ Святошинського РУГУ МВС України в м.Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр.України, ур. м.Києва, проживаючого: АДРЕСА_1, відомості про ідентифікаційний номер в матеріалах справи відсутні, за ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 27.09.2010 року приблизно о 00 год. 55 хв., керуючи автомобілем „Сузікі”, державний номерний знак НОМЕР_1, рухався на 15 км. Житомирського шосе у м.Києві, зі швидкістю 116 км/год, таким чином перевищив встановлене обмеження швидкості руху на 56 км/год, швидкість вимірювалась приладом „Радіс” № 1933, чим порушив п. 12.4 Правил дорожнього руху.
В суді водій ОСОБА_1С свою вину у порушенні Правил дорожнього руху визнав.
Вислухавши пояснення водія, проаналізувавши зібрані у справі докази, вважаю, що вина водія ОСОБА_1С в порушенні Правил дорожнього руху в повному обсязі підтверджується матеріалами адміністративної справи і в його діях вбачається порушення п.12.4 Правил дорожнього руху; таким чином він здійснив правопорушення, передбачене ч. 3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст.33, ч. 3 ст. 122, ст.ст. 221, 283, 284, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: