Судове рішення #11799332

Справа № 2-1179/10

УХВАЛА

29 жовтня  2010 року

                                              

Суддя  Криворізького районного суду  Дніпропетровської області Приміч Г.І.,

розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання однієї малолітньої дитини, -

      ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з зазначеною позовною заявою 27.10.2010 року та просила суд стягувати щомісячно з відповідача аліменти на її користь на утримання малолітньої дитини – доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі ? частини від всіх видів доходів відповідача, але не менш ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  до досягнення нею повноліття.

В обґрунтування своїх вимог позивач вказувала на те, що з 03.11.2007 року сторони перебувають в шлюбі, від якого мають доньку Сніжану, яка проживає з нею та перебуває на її утриманні. Відповідач  ухиляється від утримання доньки, добровільної згоди про сплату аліментів між сторонами не досягнуто.

Розглянувши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку, що її необхідно залишити без руху на підставі ст. 121 ЦПК України, з наступних підстав.

    - позивач належним чином не обґрунтовує позовні вимоги, не надає до суду відомостей з місця свого проживання про те, що малолітня дитина сторін проживає з нею та перебуває на її утриманні;

- позивач вказує, що відповідач працює на ВАТ «Центральний ГЗК» отримує стабільну заробітну плату, проте на підтвердження цих обствавин, не надає суду відомостей з місця роботи відповідача про його доходи, та  в разі неможливості їх самостійного одержання, не ставить перед судом питання про їх витребування.

Оскільки дана заява не відповідає вимогам ст.ст.119, 120 ЦПК України, то згідно ст.121 ч.1 ЦПК України, дану позовну заяву необхідно залишити без руху, надати позивачу строк для усунення недоліків до 15.11.2010 року, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем даної ухвали.

На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ч.1 ЦПК України , -

УХВАЛИВ:

 Позовну заяву  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання однієї малолітньої дитини,   - залишити без руху  та надати позивачу строк для усунення зазначених недоліків   до 15.11.2010 року, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем даної ухвали.

У разі невиконання ухвали суду заява буде вважатися неподаною та буде повернена позивачу.

    Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя  

  • Номер: 6/263/78/2018
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1179/2010
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Маріуполя
  • Суддя: Приміч Ганна Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.04.2018
  • Дата етапу: 26.04.2018
  • Номер: 6/263/13/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1179/2010
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Маріуполя
  • Суддя: Приміч Ганна Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.12.2018
  • Дата етапу: 27.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація