Справа № 2-3623-1/10
У Х В А Л А
18 жовтня 2010 року суддя Солом’янського районного суду м. Києва Кізюн Л.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, треті особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням, -
в с т а н о в и в :
Позивач подав до суду позовну заяву, яка не відповідала вимогам ст.ст. 119, 120 ЦПК України.
Ухвалою від 04 жовтня 2010 року позовна заява була залишена без руху з наданням позивачу строку протягом двох днів з дня отримання ним ухвали для усунення вказаних судом недоліків. Крім того, позивачу було роз’яснено, що в разі невиконання вимог суду, позовна заява буде визнана неподаною і повернута йому.
Як вбачається з повідомлення про вручення поштового відправлення, ухвалу про залишення позовної заяви без руху позивач отримав 14 жовтня 2010 року.
Оскільки, позивач у визначений строк не усунув зазначені в ухвалі суду недоліки, то позовну заяву слід повернути позивачу.
Керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1, треті особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням – повернути позивачу.
Роз’яснити позивачу, що в разі усунення недоліків він може повторно звернутися до суду з позовною заявою у загальному порядку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Л.І. Кізюн