Судове рішення #1178188
Справа №2-683

Справа №2-683

       2007 р.        

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

10 жовтня   2007 року  Деражнянський районний суд Хмельницької області

в складі:     головуючого - судді    Дідика М.В.

                                      при секретарі                        Шушкевич Л.М.

                                     з участю позивачки       ОСОБА_1

                                       відповідача                     ОСОБА_2

                                     

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Деражня справу за позовом

         ОСОБА_1 до ОСОБА_2    про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх  дітей, -

 

встановив:

 

Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей,  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народженя та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, в розмірі 400 грн. на двох щомісячно до досягнення ними повноліття. В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що відповідач є батьком дітей, проте добровільно матеріальної допомоги на їх утримання не надає.

В судовому засіданні позивачка  свої позовні вимоги уточнила, просить стягувати з відповідача аліменти в сумі 300 гривень щомісяця на двох .

Відповідач  уточнені позовні вимоги визнав повністю і не заперечує проти стягнення з нього аліментів у розмірі 300 грн. щомісячно на двох дітей. Пояснив, що він являється батьком ОСОБА_3 та ОСОБА_4. Хоча не має постійної роботи,  має можливість платити на утримання дітей вказану суму аліментів, стан його здоров'я є задовільним. Про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі та  визнання позову подав письмову заяву.

Згідно з копією свідоцтв про народження ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження та  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження , відповідач вказаний їх батьком, тому відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України зобов'язаний утримувати дітей до досягнення ними повноліття.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу. Згідно п. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Визнання відповідачем позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

 

Керуючись ст. ст. 130, 174, 214, 215, 367 ЦПК України, ст.ст. 180, 182, 184 Сімейного кодексу України, -

вирішив:

позовну заяву  ОСОБА_1   задовольнити.

Стягувати з  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, уродженця  АДРЕСА_1,  на користь  ОСОБА_1  аліменти на утримання дочки ОСОБА_4, 17 жовтня 200 року народження, та сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження в розмір 300 гривень щомісячно( по 150 гривень на кожного) починаючи з 25.09.2007  року до повноліття дітей.

Стягнути з ОСОБА_2   судовий збір в дохід держави у розмірі 51 грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судової справи (одержувач платежу - Територіальне управління державної судової адміністрації в Хмельницькій області; код ЄДРПОУ 26293548; розрахунковий рахунок №37316010000015; банк одержувача - УДК в Хмельницькій області, МФО 815013; призначення платежу - «інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи Деражнянський районним судом Хмельницької області») у розмірі 7 грн. 50 коп.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню у межах суми платежу на один місяць, проте воно може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або шляхом подачі апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк з дня проголошення рішення.

 

 

 

Суддя                                              Дідик М.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація