Судове рішення #11768142

Справа №3-3374/10

код суду - 0707

ПОСТАНОВА

І м е н е м   У к р а ї н и

05 листопада 2010 року                                                                                       м.Мукачево

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Бондаренко Ю.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, не працюючого, до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, -

в с т а н о в и в :

 12.09.2010 року о 19 год. 15 хв. в м.Мукачево по вул.Ужгородська, ОСОБА_1 керував мопедом марки “Хонда”, б.н.з., з явними ознаками алкогольного сп”яніння,  чим порушив вимогу пункту 2.9 а Правил дорожнього руху України..  

Правопорушник ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав повністю.

Вина ОСОБА_1  у вчинені правопорушення підтверджується  протоколом адміністративне правопорушення серії АО1 № 016882 від 12.09.2010 року.

Правопорушенням шкода не заподіяна, обтяжуючих відповідальність обставин нема.

Оцінивши всі докази  в сукупності, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП доведена.

Керуючись ст.ст. 221, 283-285 КУпАП, -  

п о с т а н о в и в:

 Визнати  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 60 (шістдесят) годин громадських робіт .

Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя Мукачівського

міськрайонного суду                                    Ю.О. Бондаренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація