Судове рішення #11740985

Справа № 3-2747/10

    ПОСТАНОВА

                                                  Ім’ям України                                                  

      01 жовтня   2010р. Ніжинський  міськрайонний суд Чернігівської області      

     В  складі: головуючої - судді   Гордієць Л.В.                                                                        

                      при секретарі  Олійник Ю.М.                                                              

розглянувши матеріали, які надійшли з Ніжинського МВ УМВС України   в Чернігівській області   про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1,  маючого двох неповнолітніх дітей ІНФОРМАЦІЯ_3 ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого приватним підприємцем за ч.1 ст.173-2 Кодексу України  про адміністративні правопорушення

в с т а н о в и в   :

      26 серпня 2010 року біля 21год.30хв. ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання вчинив  сварку з своєю колишньою дружиною ОСОБА_2  та спричинив їй фізичний біль.

 Факт правопорушення підтверджується адмінпротоколом від 30.09.2010р.  

      В судовому засіданні   ОСОБА_1  свою вину визнав за обставин викладених  в протоколі, просив суворо не карати.

 Д ослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях              ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого  ч.1 ст. 173-2 КУпАП, по якому він і повинен нести адміністративну відповідальність.    

    При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність  .

    Керуючись ст.33,221,280,283, 284  КУпАП, суд –

                    п о с т а н о в и в  :

      ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого   ч.1 ст.173-2 КУпАП  та накласти на нього адміністративне стягнення у виді   штрафу в розмірі 60(шістдесят) грн. 00коп. на користь  держави.

    Постанова може бути оскаржена до Чернігівського  апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення шляхом подачі скарги через Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області .

   

    Суддя :                                                                               Л.В. Гордієць

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація