Судове рішення #11735327

                                                 

Справа № 3-11285/10

П О С Т А Н О В А

                                                    Іменем України

     26 жовтня  2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Сенін В.Ю., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, працюючого науковим співробітником в Академії фінансів України, проживаючого за адресою : АДРЕСА_1

за ст. 124  КУпАП, -

в с т а н о в и в:

         ОСОБА_1 03.10.2010 року приблизно о 14 год. 40 хв. по вул. Володимирській в м. Києві, керуючи автомобілем «Ніссан Альмера» н.з. НОМЕР_1 не забезпечив нерухомий стан автомобіля, що призвело до зіткнення з автомобілем «Мітсубісі» н.з. НОМЕР_2 що призвело до пошкодження обох транспортних засобів,  чим водій ОСОБА_2 порушив вимоги п.п., 15.7, 15.12  Правил дорожнього руху.

        ОСОБА_1 у судове засідання не з»явився, однак справа може бути розглянута у його відсутність на підставі доказів, які містяться в матеріалах справи.

Дослідивши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 необхідно визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, оскільки його вина підтверджується зібраними у справі доказами, зокрема: даними протоколу про адміністративне правопорушення, схеми ДТП та письмовими пояснення учасників ДТП, та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.

        Керуючись ст.ст. 283-285 КУпАП, -

п о с т а н о в и в:

          Визнати  ОСОБА_1  винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 25 (двадцяти п’яти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 425 грн.

          Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський райсуд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.

          Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація