У Х В А Л А
28 квітня 2010 року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська
У складі: головуючого судді Якименко Л.Г.
при секретарі Чабан Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дніпропетровська адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровського районну м. Дніпропетровська про визнання дій неправомірними та виплату державної допомоги, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до відповідача визнання дій неправомірними та виплату державної допомоги.
Ухвалою судді від 18.05.2009 року справу було призначено на 02.11.2009 року, в судове засідання не з'явилася позивачка 16.02.2010 року та повторно 28.04.2010 року, причин неявки суду не повідомила, про день і час слухання справи сповіщалася в установленому законом порядку, заяви позивачки чи її представника про слухання справи в їх відсутність до суду не надходило, тому суд вважає позов ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровського районну м. Дніпропетровська про визнання дій неправомірними та виплату державної допомоги залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 128, п.4 ч.1 ст. 155 КАС України, суд,-
У Х В А Л И В:
Позов ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровського районну м. Дніпропетровська про визнання дій неправомірними та виплату державної допомоги залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 186 КАС України.
Суддя: