Судове рішення #11706567

справа №3-1636/2010

 

   ПОСТАНОВА

     ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

    01 листопада 2010 року суддя Городнянського районного суду Чернігівської області Криворученко Д.П., при секретарі Ребус С.О розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду №4 м. Городня адміністративну справу, яка надійшла з ВДАІ Городнянського району про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, мешканця АДРЕСА_1, -

В С Т А Н О В И В:

     З протоколу про адміністративне правопорушення серії "СВ1"  №026018 від 21.09.2010 р встановлено, що 21.09.2010 року о 0200 год. гр. ОСОБА_1 в м. Чернігів по вул. Шевченка керував мотоциклом ИЖ-Планета 3 р НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив вимоги п.2.9-а ПДР, за що передбачена відповідальність згідно ч.2 ст.130 КУпАП.

Дослідивши  матеріали справи, суд дійшов  висновку, що дана справа підлягає поверненню на доопрацювання, оскільки в матеріалах  відсутнє рішення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 130 КупАП, тому  ця обставина унеможливлює суд розглянути  дану справу саме за ч.2 ст. 130КУпАП.

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 256,278, 283 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

    Повернути справу  про притягнення до адміністративної відповідальності за  ч.2ст.130 КУпАП ОСОБА_1  на доопрацювання в ВДАІ Городнянського району при УМВС України в Чернігівській області.

    Постанова оскарженню не підлягає.

     

Суддя                                                                                                      Д.П.Криворученко

   

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація