№ 3-12419/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
3 листопада 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Мазурик О.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУГУ МВС України у м. Києві про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Конотоп, Сумської області, громадянина України, працюючого вантажником, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, гуртожиток,
про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
03.11.2010 року до суду від Голосіївського РУГУ МВС України у м. Києві надійшла справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1
В протоколі про адміністративне правопорушення КИ № 0200539 від 3 листопада 2010 року зазначено, що ОСОБА_1 02.11.2010 року о 19 год. 25 хв. вчинив дрібне хуліганство, тобто здійснив, дії передбачені ст. 173 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 факт правопорушення визнав у повному обсязі.
З матеріалів справи вбачається, що 02.11.2010 року о 19 год. 25 хв. по вул. Червоноармійській, 136 у м. Києві гр. ОСОБА_1 голосно висловлювався нецензурними словами в громадському місці, чим порушив громадській спокій, на зауваження працівників міліції не реагував, тобто здійснив дії, передбачені ст. 173 КУпАП.
Статтею 173 КУпАП передбачено, що дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
Таким чином, суд дійшов висновку, що ОСОБА_1 було здійснено дрібне хуліганство, а саме висловлювання нецензурними словами у громадському місці, що порушило громадський спокій та порядок.
Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами працівників міліції та іншими матеріалами справи.
Дослідивши матеріали справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1, ставлення його до вчиненого, а також обставини, що обтяжують та пом’якшують відповідальність, вважаю за необхідне визнати його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.
На підставі викладеного та керуючись ст. 173, ст.ст. 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту на строк одна доба, строк арешту рахувати з 19 год. 25 хв. 2 листопада 2010 року.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя