Судове рішення #1168401
7/681

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


22.10.07                                                                                 Справа № 7/681.

Суддя Калашник Т.Л.,   розглянувши матеріали  за позовом


Товариства з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об’єднання" в особі Серговської філії, м. Стаханов Луганської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Корал-1», м. Алчевськ  Луганської областіпро стягнення 163 грн. 86 коп.


в присутності представників сторін:

від позивача –Вороніна О.А., довіреність № 41 від 04.01.07;

від відповідача –не прибув.


в с т а н о в и в:


Суть спору: позивачем заявлено вимогу про стягнення 159 грн. 49 коп. за перевищення договірних величин споживання електричної енергії у сумі, пені у сумі 2 грн. 87 коп., інфляційних нарахувань у сумі 0 грн. 96 коп. та 3% річних у сумі 0 грн. 54 коп.


Відповідач відзиву на позовну заяву не надав, участь свого повноважного представника у засіданні суду не забезпечив, хоча належним чином був повідомлений про час і місце проведення судового засідання.


Розглянувши матеріали справи  та зважаючи на те, що відповідач у судове засідання не з’явився, а також, що сторони не повністю виконали вимоги ухвали господарського суду від 10.10.07 та не подали витребувані  судом документи, розглянути спір по суті в даному судовому засіданні не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.


Керуючись ст. ст.  69, 77, 86 Господарського   процесуального   кодексу  України, суд


у х в а л и в :


1.          Розгляд справи відкласти на 05.11.07, 10 год. 20 хв.


2.          Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 326.


  3. Зобов'язати позивача надати суду пояснення на відзив відповідача, документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні; у разі погашення суми заборгованості подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; провести звірення розрахунків по сумі заявленій у позові на час розгляду справи, для чого прибути до відповідача зі всіма необхідними документами, по результатах звірення скласти акт, котрий подати господарському суду; уточнити п. 3 прохальної частини позовної заяви щодо найменування відповідача.


   4. Зобов'язати відповідача надати суду відзив на позовну заяву з доказами надіслання  позивачу та до суду; копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ на час розгляду справи; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту, Положення) в копіях до справи; у разі погашення суми заборгованості подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем.


           Суд звертає увагу сторін у справі, що всі документи, які додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.


            Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.


               Явка  представників сторін   в судове засідання обов’язкова.


   Суддя                                                                                                           Т.Л. Калашник

          


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація