Судове рішення #11675098

№ 3-902/2010 р .

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 вересня  2010 року                                 смт. Семенівка

    Суддя Семенівського районного суду Полтавської області Любицький В. О.   розглянувши матеріали, які надійшли від Семенівського ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, ідентифікаційний код відсутній,

за ст. 124  КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

16 вересня 2010 року о 10 год. 40 хв. в смт Семенівка на вул. Леніна водій ОСОБА_1 керував автомобілем ГАЗ 2705 д.н.з. НОМЕР_1  під час здійснення маневру лівого повороту порушив вимогу п. 1.1 ПДР України, та не впевнився що це буде безпечним і не створить перешкод для інших учасників дорожнього руху, чим допустив зіткнення з автомобілем «Мазда-3» д.н.з. НОМЕР_2, за що передбачена відповідальність за ст.124 КУпАП.

На розгляді адміністративної справи  гр. ОСОБА_1 вину визнав і розкаявся.

ОСОБА_1  вперше притягується до відповідальності, тому заслуговує на стягнення у вигляді штрафу.

    На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 283, 285 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124  КУпАП та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 340 ( триста сорок ) грн.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Полтавської області через районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова підлягає виконанню протягом трьох місяців з дня її винесення.

Суддя Семенівського райсуду

Полтавської області                             В. О. Любицький  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація