Справа № 3-1750/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 жовтня 2010 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Смоляр О.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає у АДРЕСА_1, працюючий слюсарем ПП «Рось», у вчиненні ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 05.09.2010 року о 14 год 40 хв, керуючи автомобілем ВАЗ д/н НОМЕР_1, на а/д Умань-Золотоноша, рухався зі швидкістю 112 км/год, при дозволеній швидкості 60 км/год, перевищивши швидкість більше ніж на 50 км/год, чим порушив п. 12.4 Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 в суді свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю. У вчиненому розкаюється. Просить не позбавляти його права керування транспортними засобами.
Дії ОСОБА_1суд кваліфікує за ч. 3 ст. 122 КУпАП – порушення водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху, перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості..
Вина ОСОБА_1 підтверджується:
даними протоколу про адміністративне правопорушення СА1 № 044741;
При накладенні стягнення на ОСОБА_1 суд враховує характер вчиненого ним правопорушення.
Як обставину, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1 суд враховує його щире розкаяння у вчиненому.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 суд не вбачає.
Від дій ОСОБА_1 тяжких наслідків не наступило, матеріальної шкоди не завдано. Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення ОСОБА_1, який свою вину визнав повністю, враховуючи його тяжкий матеріальний стан, вважаю, що на підставі ст. 22 КУпАП за малозначністю правопорушення ОСОБА_1 можливо звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Провадження в справі про притягнення ОСОБА_1 за ч. 3 ст. 122 КУпАП закрити.
Постанова може бути оскаржена до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги на протязі 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Черкаського районного суду О.А. СМОЛЯР