Судове рішення #11663490

справа № 2-616/10

РІШЕННЯ

 Іменем  України      

29 вересня 2010 року

Андрушівський  районний суд   Житомирської області  у складі:

головуючого  судді - Брагіна В.І.

при секретарі – Лавренчук Л.М.

з участю: позивача – ОСОБА_1,відповідача – ОСОБА_2,розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Андрушівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та стягнення аліментів утримання  дружини,-

встановив:

    Позивач звернулася до суду з позовом,зазначила,що перебуває з відповідачем в шлюбі,зареєстрованому від 30.08.2008 року. Від шлюбу вони мають неповнолітнього сина: ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 вісім місяців сторони проживають окремо.Дитина проживає з позивачем, відповідач ніякої матеріальної допомоги на його утримання не надає. Позивач не працює,перебуває у відпустці по догляду за сином. Іншого доходу крім соціальної допомоги від держави на утримання дитини вона не отримує та потребує матеріальної допомоги. Просить стягувати з відповідача аліменти на утримання сина в розмірі 1/4 частини усіх видів його заробітків(доходів) але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно,а також на її утримання по 1/6 частини усіх видів його заробітків(доходів) до досягнення дитиною трьохрічного віку.

    Позивач в судовому засіданні позов підтримала з тих же підстав,обґрунтувавши його наведеними в позові обставинами, просила допустити рішення в частині стягнення аліментів на дитину в межах платежів за 1 місяць до негайного виконання.

    Відповідач в судовому засіданні позов визнав,погодився платити аліменти на утримання сина та дружини в зазначеному позивачем розмірі.

    Вислухавши сторони,дослідивши матеріали справи,суд встановив: відповідач є батьком ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4);дитина перебуває на повному утриманні позивача (а.с.5,7),яка не працює,остільки перебуває у відпустці по догляду за сином (а.с.5).Відповідач працює,інших утриманців,яких від зобов’язаний утримувати по закону не має.

      Зазначені обставини визнані відповідачем та вважаються судом доведеними в порядку ч.1 ст.61 ЦПК України.        

      Спірні правовідносини  виникли з сімейних відносин та регулюються ст.ст.80,84,180,182,183,191 СК України.

     Враховуючи викладене суд вважає,що відповідач має можливість сплачувати аліменти на утримання неповнолітнього сина в розмірі 1/4 частини всіх своїх заробітків (доходів),а також на утримання позивача по 1/6 частини усіх своїх заробітків (доходів).Виходячи з викладеного суд задовольняє позов,стягує з відповідача на користь позивача аліменти в зазначеному вище розмірі та допускає рішення в цій частині до негайного виконання в межах платежу за один місць.

      Задовольняючи позов суд стягує з відповідача на користь держави судовий збір та витрати на інформаційно–технічне забезпечення судового процесу.        

     Керуючись ст.ст.80,84,180,182,183,191 Сімейного Кодексу України,ст.ст. 4,10,61,79,212-215,367 п.1 ЦПК України,суд,-

вирішив:

    Позов задовольнити.

    Стягувати з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2,уродженця та жителя м.Андрушівка на користь  ОСОБА_1,аліменти на утримання неповнолітнього сина - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини усіх видів його заробітку(доходів),але не менше 30 % прожиткового мінімуму для  дитини відповідного віку,починаючи з 06.05.2010 року і до повноліття дитини.

    Стягувати з ОСОБА_2 аліменти на утримання ОСОБА_1 в розмірі 1/6 частини усіх видів його заробітку(доходів),починаючи з 06.05.2010 року до 20.03.2013 року.          

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. судового збору та 120 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.

     Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню в межах суми платежу за один місяць.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

       

       

      Суддя :      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація