П О С Т А Н О В А Справа № 3-9109/10
Іменем України
26.08.2010 року Cуддя Голосіївського районного суду м. Києва Рибак І.О., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності, за ч. 3 ст. 122 КУпАП: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Туреччини, працюючого директором ТОВ «Алтема», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,-
в с т а н о в и в:
25.07.2010 року о 12 год. 14 хв. на 182 км а-д Київ-Чоп, водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем ?убару” д.н.з. НОМЕР_1, перевищив встановлене обмеження швидкості на 57 км/год, при дозволеній швидкості 50 кмгод, рухався зі швидкістю 107 км/год, чим порушив вимоги п. 12.9 б ПДР України. Швидкість вимірювалась приладом ?еркут”.
Голосіївським районним судом м. Києва ОСОБА_1 своєчасно повідомлявся про час та місце слухання справи, але в судове засідання не з’явився. Враховуючи це, суд вважає можливим розглянути справу у відсутність правопорушника на підставі наявних матеріалів.
Як вбачається з протоколу від 25.07.2010 р. правопорушник свою вину не заперечує. Його вина повністю підтверджується матеріалами справи.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про наявність вини ОСОБА_1 у скоєні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи порушника, йому необхідно призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 283-285 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 (п’ятсот десять) грн.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києві через Голосіївський районний суд м. Києва.
Суддя: