Судове рішення #1165822182

                                                                        Справа № 932/9870/23

Провадження № 2/932/2797/23



У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про прийняття до свого провадження


15 липня 2024 року                                                                    м. Дніпро


Суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Ярощук О.В., розглянувши розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ТОВ «БІГКОМЕРЦ» до ОСОБА_1 , ТОВ «Терміус», Державний реєстратор Чумаківської сільської ради Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_2 , Товарна біржа «Січеславська, Правова» про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права,


ВСТАНОВИВ:


У провадженні судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Овчиннікової О.С. перебувала цивільна справа за позовом ТОВ «БІГКОМЕРЦ» до ОСОБА_1 , ТОВ «Терміус», Державний реєстратор Чумаківської сільської ради Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_2 , Товарна біржа «Січеславська, Правова» про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права.

Ухвалою Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 08.11.2023 року було відкрито провадження по справі.

У зв`язку із відставкою судді ОСОБА_3 протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.07.2024 року визначено головуючого суддю Ярощук О.В.

Згідно із вимогами ч. 12 ст. 33 ЦПК України, у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.

Частиною 4 статті 19 ЦПК України для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні, призначене загальне позовне провадження.

Обставини справи, що згідно частини третьої статті 274 ЦПК України, мають значення для вирішення питання про можливість розгляду справи в порядку спрощеного провадження, наразі свідчать про відсутність підстав для розгляду цієї справи в спрощеному порядку, і її розгляд слід здійснювати за правилами загального позовного провадження.

Тому, вважаю за необхідне прийняти справу до провадження, з метою виконання вимог, передбачених ч. 1 ст. 189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.

На підставі наведеного та керуючись 175-177, 187, 274, 353 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И В:


Прийняти до свого провадження та відкрити провадження у цивільній справі за позовом ТОВ «БІГКОМЕРЦ» до ОСОБА_1 , ТОВ «Терміус», Державний реєстратор Чумаківської сільської ради Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_2 , Товарна біржа «Січеславська, Правова» про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права.

Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.

Почати підготовче провадження з дня постановлення цієї ухвали. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Проведення підготовчого засідання призначити на 02.08.2024 року о 15:00 год.

Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.

Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

Встановити відповідачу десятиденнийстрок з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://bs.dp.court.gov.ua/sud0403.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя                                                                                   О.В. Ярощук



  • Номер: 2/932/2797/23
  • Опис: про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 932/9870/23
  • Суд: Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Ярощук О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.11.2023
  • Дата етапу: 03.11.2023
  • Номер: 2/932/2797/23
  • Опис: про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 932/9870/23
  • Суд: Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Ярощук О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.11.2023
  • Дата етапу: 09.01.2024
  • Номер: 2/932/2797/23
  • Опис: про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину та відновлення становища, яке існувало до порушення права
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 932/9870/23
  • Суд: Шевченківський районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Ярощук О.В.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.11.2023
  • Дата етапу: 25.06.2025
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація