РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-0-68)09.
06 травня 2009 року. м. Радомишль.
Радомишльський місцевий суд Житомирської області в складі головуючого.судді Невмержицького І.М. при секретарі Присяжнюк Т.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Радомишлі цивільну справу за заявою ОСОБА_2 про встановлення факту родинних відносин при заінтересованих особах: ОСОБА_3, ОСОБА_4, -
ВСТАНОВИВ.
Заявник, посилаючись на те, що їй необхідно оформити документи на предмет прийняття спадщини після смерті своєї доньки, однак в зв"язку з тим, що в свідоцтвах про народження дітей вчинений запис її «імені» - «ОСОБА_2», в той час коли правильно -«ОСОБА_2», виник сумнів щодо родинних відносин між нею та її дітьми, тому просить суд встановити факт їх споріднення.
В судовому засіданні заявник ОСОБА_2 з»явилася, заявлені вимоги підтримала і пояснила, що під час реєстрації її шлюбу з теперішнім чоловіком, з невідомих тепер причин її ім. »я в свідоцтві про укладення шлюбу записали - «ОСОБА_2», в той час коли правильно - «ОСОБА_2», а відповідно в свідоцтві про народження її доньки - ОСОБА_5 її ім. »я також записали - «ОСОБА_2», донька померла, однак з зазначених підстав нотаріус не видає свідоцтво про право на спадщину за законом як спадкоємцю першої черги.
В судовому засіданні заінтересована особа - ОСОБА_4 з»явився, заявлені вимоги підтримав і пояснив, що ІНФОРМАЦІЯ_1 у віці 46 років в м. Ірпінь Київської області померла їх з заявником донька - ОСОБА_5, а в зв»язку з тим, що в свідоцтві про народження померлої доньки ім. »я матері було зазначене - «ОСОБА_2» замість - «ОСОБА_2», тому і виник сумнів щодо їх родинних відносин.
Заінтересована особа - ОСОБА_3 в судовому засіданні не з»явився, надіслав письмову заяву, просив суд справу розглянути без нього, заявлені вимоги підтримав.
Вислухавши пояснення ОСОБА_2, ОСОБА_4, дослідивши матеріали справи, оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.
Судом встановленого ОСОБА_7 народилася ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Вишевичі Радомишльського району Житомирської області.
02 березня 1960 року ОСОБА_8 уклала шлюб з ОСОБА_4 і після його реєстрації Вишевицькою с)радою Радомишльського району Житомирської області їй було присвоєне призвіще чоловіка - ОСОБА_4, однак з невідомих тепер причин її ім. »я в свідоцтві про одруження зазначене - «ОСОБА_2» замість - «ОСОБА_2».
ОСОБА_5 народилася ІНФОРМАЦІЯ_3 в с. Вишевичі Радомишльського району Житомирської області і в свідоцтвіц про народження її батьками були записані: батько - ОСОБА_4, мати - ОСОБА_2.
16 листопада 1996 року ОСОБА_5 уклала шлюб з ОСОБА_3 і після його реєстрації відділом РАГС м. Ірпінь Київської області їй було присвоєне призвіще чоловіка -ОСОБА_5.
ОСОБА_5 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 у віці 46 років в м. Ірпінь Київської області.
Рішенням Радомишльського районного суду Житомирської області від 25 лютого 2008 року встановлений факт належності ощадних книжок ОСОБА_2, які були заповнені на ім. »я - ОСОБА_2.
Зазначене стверджується і письмовими матеріалами справи, зокрема копіями наступних документів: паспорта громадянина України(а.с. 06-11), свідоцтва про народження(а.с. 12-15), свідоцтва про одруження(а.с. 16-18), свідоцтва про смерть(а.с. 19), рішення суду(а.с21), довідок (а.с. 21, 38) та інш.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 79, 88, 208, 209, 212-215, 256 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Встановити факт, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженка та мешканка с. Вишевичі Радомишльського району Житомирської області дійсно є рідною матір»ю ОСОБА_5, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 у віці 46 років в м. Ірпінь Київської області, а остання -відповідно є їй рідною донькою.
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана до суду протягом десяти днів, починаючи з дня його оголошення.Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана до Апеляційного суду Житомирської області через Радомишльський місцевий суд протягом двадцяти днів, починаючи з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення.