Судове рішення #1165088
Справа № 2-851- 2007 рік

Справа № 2-851- 2007 рік

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

10 квітня 2007 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі головуючого : судді Мішуровськоі С.Т., при секретарі: Піцман А.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Лозова, Харківської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_2, посилаючись на те, що перебуває з відповідачем в зареєстрованому шлюбі з 14вересня 2002року, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу. Від цього шлюбу мають дитину:

доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Донька мешкає разом з позивачкою, знаходяться на її утриманні, відповідач матеріальної допомоги не надає, хоча і має таку можливість.

На підставі вищевикладеного, просить стягнути на її користь аліменти на доньку - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, 1/2 частину усіх видів доходів, але не менш 30 % прожиткового мінімуму щомісячно до досягнення дитини повноліття.

Відповідач у судовому засіданні позов визнав.

Вислухавши сторони, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Матеріалами справи встановлено, позивачка з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі з 14 вересня 2002 року, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу. Від цього шлюбу мають дитину: доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження. Донька мешкає разом з позивачкою, знаходяться на її утриманні, відповідач матеріальної допомоги на утримання доньки не надає, але не заперечує сплачувати аліменти..

Відповідно до ст.180 Сімейного кодексу Украіни, батьки зобов'язані утримувати своіх дітей до досягнення ними повноліття.

На підставі ст.ст. 182-183 Сімейного кодексу України, розмір аліментів, які стягуються на утримання дітей, встановлюється судом з урахуванням стану здоров'я та матеріального становища дітей, сімейного і матеріального положення сторін, як частину заробітку або доходу відповідача, за умов, що розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Відповідно до п.1 ч.І ст.367 ЦПК України, суд допускає негайне виконання рішення у межах суми платежу за один місяць.

У відповідності до ч.З ст.88 ЦПК України, суд стягує з відповідача на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн., позивачка від сплати судового збору звільнена.

Згідно ст.81 ЦПК України, суд стягує з відповідача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Керуючись ст.81, ч.З ст.88, ст. 174, п.1 ч.І ст. 367 ЦПК України, ст.180-183,191 СК України суд,-

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітньої доньки - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження - у розмірі 12 частини мінімального заробітку (доходів), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з 28.03. 2007 року і до повноліття доньки.

Допустити негайне виконання рішення у межах суми платежу за один місяць

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн., позивачку від сплати судового збору звільнити.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 7 грн. 50 коп., перелічивши на рахунок УДК м.Лозова, код ЄДРПОУ 24134414, МФО 851011 Р/р 31211259700015.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд

першої інстанції шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і

поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку

ч.4 ст. 295 ЦПК України.                                   .

Мішуровська СТ.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація