Судове рішення #11649623

Копія:                                                            Справа № 3- 2432/10

П О С Т А Н О В А

Іменем України

      01.10.2010 року суддя Кіровського районного суду  м. Кіровограда  Павелко І.Л., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності, які надійшли від ВДАІ м. Кіровограда, відносно громадянина України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1 за  ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  14.06.2010 року о 09.55 год. керуючи т/з Шкода д.н. НОМЕР_1 в м. Кіровограді  по а/д Олександрівка – Кіровоград рухався зі швидкістю135 км/год., перевищивши її на 50 км/год .

Тим самим ОСОБА_1 порушив вимоги п. 12.4 ПДР України, що передбачає відповідальність за ч.3 ст. 122 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення.

ОСОБА_1  до суду не зявився, повідомлявся належним чином.

Вина особи, яка притягається до адміністративної відповідальності  підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення(а.с.1), фото-фіксацією (а.с.2).

      На момент розгляду справи сплив строк на притягнення до адміністративної відповідальності, передбачений ст. 38 КПАП України.

      У відповідності до п.7 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин:

 закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

 Керуючись ст. 38, п.7 ст.247, ч.3 ст.122 , ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

      ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.3 ст.122 КУпАП.

      Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності

громадянина  ОСОБА_1   за  ч.3 ст.122 КУпАП  закрити.

Постанова може бути оскаржена   до Апеляційного суду Кіровоградської області   протягом десяти днів з дня її винесення  через Кіровський районний суд    м. Кіровограда.

Суддя                       підпис                    Павелко І.Л.

Звірено з оригіналом:

Суддя Кіровського

райсуду м. Кіровограда                                                                                    Павелко І.Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація