Справа № 2-а- 23/07
УХВАЛА
03 квітня 2007 року Скадовський районний суд Херсонської області в складі:
головуючої судді Овчаренко А.А.,
при секретарі Пенза Н.І.,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду м.Скадовськ адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до голови Тарасівської селищної ради народних депутатів Скадовського району Скобелева Сергія Євгеновича, першого заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Яровенко Григорія Олександровича, заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Хохлова Віктора Олександровича про усунення перешкод в користуванні майном, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним вище адміністративним позовом, зазначаючи, що він на аукціоні придбав майно, що належить СГК „Зоря". Майно він придбав з метою подальшого використання в своїй підприємницькій діяльності. Йому необхідно провести земельні роботи по демонтажу газової труби з метою подальшої реставрації та використання в господарській діяльності. Використати своє право власності в повному об'ємі йому перешкоджає голова Тарасівської сільради та заступники голови райдержадміністрації. Відповідачі по справі з'являються до місця проведення демонтажу газової труби те всіляко перешкоджають проведенню відповідних робіт. Просив заборонити відповідачам чинити перешкоди в проведені демонтажних робіт по демонтажу газопровідної труби.
28 лютого 2007 року ухвалою Скадовського районного суду провадження по зазначеній адміністративній справі було відкрито і попереднє судове засідання призначено на 19 березня 2007 року.
Позивач в судове засідання 19 березня 2007 року не з'явився, хоча про день та місце розгляду справи повідомлявся своєчасно. Попереднє судове засідання було перенесено на 03 квітня 2007 року.
03 квітня 2007 року позивач повторно не прибув у судове засідання , будучи належним чином повідомлений про час і місце судового засідання, причини своєї неявки суду не повідомив , заяви про розгляд справи у його відсутності не надав.
Таким чином, в силу ч.3 ст.128 КАС України у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
Відповідно до вимог п.4 ч1 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ч.3 ст.128, п.4 ч.1 ст.155,157,185,186 КАС України суд -
УХВАЛИВ:
Адміністративну справу позовом ОСОБА_1 до голови Тарасівської селищної ради народних депутатів Скадовського району Скобелева Сергія Євгеновича, першого заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Яровенко Григорія Олександровича, заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Хохлова Віктора Олександровича про усунення перешкод в користуванні майном - залишити без розгляду.
На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Скадовський районний суд Херсонської області.