Справа № 2 -4240/2010р.
У Х В А Л А
08 жовтня 2010року суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська - Ткаченко Н.В. - ознайомившись з матеріалами позовної заяви ПАТ КБ „ПриватБанк” до ТОВ „УФА „Верус”, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И Л А:
В Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська 23.06.2009р. надійшла вищезазначена позовна заява.
Ухвалами судді Чорнобук В.І. від 23.06.2009р. було відкрито провадження та вжито заходи забезпечення позову ( а.с. № 21).
Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 14.09.2010р. ухвала судді Чорнобук В.І. від 23.06.2009р. про відкриття провадження була скасована та справу повернуто до суду першої інстанції для вирішення питання про прийняття позовної заяви, посилаючись на те, що в даній цивільній справі об’єднано в одне провадження позовні вимоги, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства ( а.с. № 78-79).
За таких обставин, вважаю за можливе на підставі п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України повернути ПАТ КБ „ПриватБанк” позовну заяву до ТОВ „УФА „Верус”, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, як подану з порушенням правил підсудності.
Одночасно, на підставі ст. 154 ЦПК України, з огляду на те, що позовна заява повертається через її непідсудність Жовтневому районному суду м. Дніпропетровська, вважаю за можливе скасувати в повному обсязі, прийняті ухвалами судді Чорнобук В.І. 23.06.2009р., заходи забезпечення позову у відношенні відповідача.
На підставі викладеного, керуючись п. 4 ч.3 ст. 121, ст. 154, ЦПК України, суддя,-
У Х В А Л И Л А:
Позовну заяву ПАТ КБ „ПриватБанк” до ТОВ „УФА „Верус”, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості – повернути позивачу, разом із доданими до неї документами, роз’яснивши необхідність звернення з таким позовом на загальних підставах до відповідного суду.
Заходи забезпечення позову , прийнятті ухвалою судді 23.06.2009р. у відношенні відповідачів: ОСОБА_2 ( код НОМЕР_1, АДРЕСА_1), ОСОБА_1 ( код – НОМЕР_2, АДРЕСА_1) – скасувати в повному обсязі.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п’яти днів в апеляційний суд Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя : Н.В.Ткаченко