Справа № 3-990/10
П О С Т А Н О В А
15.10.2010 р. Суддя Кам’янобрідського районного суду м. Луганська Пташкіна А.О. розглянувши матеріали, які надійшли від Кам’янобрідського РВ УМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, народився в Чуйській області, Киргизстану, громадянина Киргизії, непрацюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою АДРЕСА_1 за ст. 203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 проживає на території України на підставі тимчасового посвідчення на проживання, який засвідчує особу, строк дії якого закінчився 01.06.2010 року, тим самим порушив п.19 постанови КМУ № 1074 від 29.12.1995 року.
Правопорушник ОСОБА_1 в судовому засіданні у скоєному правопорушенні розкаявся, просив строго не наказувати.
Суд вважає, що вина правопорушника доказана, вона підтверджується наступними матеріалами:
- протоколом про адміністративне правопорушення ЛГ № 910764 від 17.08.2010 року (а.с.2-3);
- постановою за справою про адміністративне правопорушення від 17.08.2010 року (а.с.4);
- поясненнями ОСОБА_1 (а.с.5);
- Паспортом громадянина Киргизстану ОСОБА_1 (а.с.6);
- Тимчасовою посвідкою на постійне проживання серії ЛГ ІГ № 20992 на ім’я ОСОБА_1 (а.с.7);
Враховуючи викладене, суд вважає, що вина ОСОБА_1 доказана, його дії слід кваліфікувати за ст. 203 ч.1 КУпроАП.
Обставинами, які пом’якшують відповідальність правопорушника суд вважає щире розкаяння.
У відповідності до ст.ст. 23, 33 КУпроАП при призначенні покарання суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність і вважає, що оскільки адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, покарання слід призначити у вигляді штрафу, передбаченого санкцією даної статті.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 278, 280, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним за ст. 203 ч.1 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень на користь держави.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Луганської області через Кам’янобрідський районний суд м. Луганська протягом десяти днів з дня його винесення.
Суддя Кам’янобрідського
районного суду м. Луганська А.О.Пташкіна