Судове рішення #11636887

Справа № 2 – 4648/10

                                                                                                                                      2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А І Н И

08 жовтня 2010 р.                                                                            м. Білгород-Дністровський

 Білгород – Дністровський міськрайонний  суд  Одеської області у складі:

 головуючого – одноосібно судді  Толкаченко О.О.,

 при секретарі -  Ткаченко О.М.,

 за участю: позивача – ОСОБА_1

представника відповідача – ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Білгород-Дністровському цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та зобов’язати відповідача не вчиняти перешкоди у вихованні та спілкуванні з дитиною,

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1  звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_3      про розірвання шлюбу, а саме просить суд розірвати шлюб між ним та відповідачем, зареєстрований 05 серпня 2005 року відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Білгород – Дністровському Білгород – Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області НОМЕР_1 актовий запис №190, а також  зобов’язати відповідача не вчиняти перешкоди у вихованні та спілкуванні з його неповнолітнім сином ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1.

          Позивач ОСОБА_1 у судовому засіданні підтримав позивні вимоги.

Представник відповідача ОСОБА_2 у судовому засіданні з позовом погодилась.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

         Вивчивши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

У судовому засіданні встановлено, що дійсно шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 (дошлюбне ОСОБА_3) був зареєстрований 05 серпня 2005 року, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу НОМЕР_2, виданим 05 серпня 2005 року відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Білгород – Дністровському Білгород – Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області, актовий запис за № 190.

Від шлюбу у сторін народився син – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_3 виданим 10 лютого 2006 року відділом реєстрації актів громадянського стану Білгород-Дністровського міського управління юстиції Одеської області, актовий запис за № 71.

Спільне життя з відповідачем не склалось з причини того що у них різні погляди на життя, різні інтереси і запити, подружні відносини вони припинили в 2007 році, на теперішній час живуть окремим життям, загальне господарство не ведеться, подальше продовження спільного життя не можливе і збереження шлюбу суперечило б інтересам кожного з подружжя і дітей.

Згідно ч. 1 ст. 110 Сімейного кодексу України, позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Згідно ч. 3 ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання  шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

      На підставі викладеного, суд вважає, що позовна заява про розірвання шлюбу підлягає задоволенню та керуючись ст. ст. 110 -112, ст. ст. 141, 153 СК України, ст. ст. 130, 174, 209,    213 – 215 ЦПК України,  суд, -

В И Р І Ш И В :

    Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та зобов’язати відповідача не вчиняти перешкоди у вихованні та спілкуванні з дитиною  – задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований 05 серпня 2005 року відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Білгород – Дністровському Білгород – Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області, актовий запис за № 190 – розірвати.

Зобов’язати ОСОБА_3 не вчиняти перешкоди ОСОБА_1 у вихованні та спілкуванні з неповнолітнім сином ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення набрало сили 19 жовтня 2010 року.

Суддя:                                    /підпис/                                                                   О.О. Толкаченко

 З оригіналом вірно:

 Суддя:                                                      О.О. Толкаченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація