Судове рішення #1163605
Справа №2-351/2007

Справа №2-351/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

26 лютого 2007 року                         Яворівський районний суд   Львівської області

в складі: головуючого судді Гоцко В.І., при секретарі: Климейко Л. Г., представника органу опіки: Данило В.Ф., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Яворові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про визначення місця проживання дітей, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1., в заяві до суду просить постановити рішення про визначення місця проживання дітей покликаючись на те, що за час подружнього життя з відповідачем ОСОБА_2. у них в сім"ї народилося троє дітей: син-ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, син-ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження та син-ОСОБА_5? ІНФОРМАЦІЯ_3року народження. Так як подружнє життя у нього з відповідачкою не склалося, то рішенням Яворівського районного суду Львівської області від 28 травня 2004 року, шлюб між ними було розірвано. Після розлучення, він мав з відповідачкою домовленість про те, що молодший син залишається проживати з нею, а двоє старших синів залишаються проживати з ним. Пізніше, відповідач відмовилася від попередньої домовленості, має намір виїхати за межі області і наполягає, щоб всі троє дітей проживали тільки з нею. Він не може погодитися з відповідачкою і вважає, що двоє старших синів повинні залишитися проживати з ним. Сини теж виявили бажання проживати з ним -їхнім батьком.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1. підтримав свої позовні                                            

вимоги, дав пояснення аналогічні позовній заяві, просить позов задоволити.

Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з'явилася, але від неї до суду надійшла письмова заява, в якій вона визнає позовні вимоги  погоджується на те, щоб двоє її старших синів-ОСОБА_3. та ОСОБА_4., проживали з батьком, а молодший син-ОСОБА_5., залишався проживати з нею.

Представник органу опіки та піклування в судовому засіданні теж не заперечує про проживання з позивачем ОСОБА_1., його синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, як і не заперечує про проживання з відповідачкою ОСОБА_2. сина - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

 

2

Заслухавши пояснення позивача, зацікавлених осіб, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що вимоги позивача підлягають до задоволення з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено та підтверджено документально, що позивач ОСОБА_1та відповідач ОСОБА_2, від спільного подружнього життя, мають троє дітей: синів-ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

Як вбачається з рішення Яворівського районного суду Львівської області від 28 травня 2004 року, ОСОБА_1та ОСОБА_2 шлюб між собою розірвали.

З висновку опікунської ради при Старичівській сільській раді вбачається, що опікунська рада не заперечує про проживання з позивачем ОСОБА_1 синів- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження і ; проживання з відповідачкою ОСОБА_2. сина -ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

З письмових заяв ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження вбачається, що вони, після розлучення своїх батьків, погоджуються проживати з батьком - ОСОБА_1в селі АДРЕСА_1.

Оцінюючи докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1. та ОСОБА_2., як батьки, скористалися своїм правом і дійшли до спільної згоди про визначення місця проживання своїх дітей, то з позивачем ОСОБА_1. залишити проживати синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, а з відповідачкою ОСОБА_2., залишити проживати сина -ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст. ст. 160 Сімейного Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. Визначити місце проживання дітей: з ОСОБА_1, як батьком, сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та сина - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, а з ОСОБА_2, як матір"ю, сина - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

Стягнути з ОСОБА_2. в користь ОСОБА_1. 16 гривень 00 копійок судових витрат.

На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Львівського апеляційного суду через Яворівський районний суд Львівської області.

 

3

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація