Судове рішення #1163589
Справа №2-344/2007

Справа №2-344/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2007 року.  Яворівський   районний суд   Львівської області

в складі: головуючого судді - Гоцко В.І., при секретарі - Климейко Л. Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Яворові Львівської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1про визнання власником спадкового майна,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1. звернувся до суду з заявою в якій просить

постановити рішення, яким визнати його власником спадкового майна -

житлового будинку № АДРЕСА_1

області після смерті його батька, покликаючись на те, що покійний батько

проживав у житловому будинку по названій адресі. Ще за життя, батько, на

випадок своєї смерті, зробив заповітне розпорядження згідно якого, все належне

йому майно, що в с Завадів Яворівського району Львівської області заповів

йому-ОСОБА_1. Він проживає у названому господарстві,

виконує різні ремонтні роботи, обробляє земельну ділянку та здійснює оплату

всіх необхідних послуг. Фактично він, прийняв спадщину після смерті батька, але документально не встиг оформити своє право на спадкове майна, як спадкоємець за заповітом, із-за відсутності правовстановлюючих документів на житловий будинок.

В судовому засіданні заявник ОСОБА_1. підтримав вимоги заяви, дав                                           

пояснення аналогічні викладених у заяві. Просить заяву задоволити.

Заслухавши пояснення заявника в судовому засіданні, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заяву слід задоволити з наступних підстав.

Як вбачається з копії паспорта, ОСОБА_1народився

ІНФОРМАЦІЯ_2 року в селі Завадів Яворівського району Львівської області.                                                 

Із довідки виконкому Завадівської сільської ради Яворівського району                                            

Львівської області вбачається, що житловий будинок за АДРЕСА_1числиться за ОСОБА_2.                                  

З копії заповіту від 10 січня 2006 року вбачається, що ОСОБА_2, який проживає в селі Завадів Яворівського району Львівської області, на випадок своєї смерті, зробив таке заповітне розпорядження, що все його майно, де б воно не було і з чого воно б не складалося і взагалі все те, що йому буде належати на день смерті і на що, він за законом матиме право, заповідає своєму синові ОСОБА_1.

 

2

Із копії свідоцтва про смерть вбачається, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1року в селі Завадів Яворівського району Львівської області, про що в Книзі реєстрації смертей зроблено відповідний запис за № 17.

Аналізуючи докази, що були добуті та досліджені в судовому засіданні, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1, як спадкоємця за заповітом, після смерті його батька - ОСОБА_2, слід визнати власником нерухомого спадкового майна - житлового будинку № АДРЕСА_1.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст. ст. 328, 1233, 1268 ЦК України,-

ВИРІШИВ:

Заяву задоволити. Визнати ОСОБА_1власником нерухомого спадкового майна - житлового будинку № АДРЕСА_1.

На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Львівського апеляційного суду через Яворівський районний суд Львівської області.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення виготовлене в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація