Судове рішення #11633912

№2-н-2053/10  

У Х В А Л А

 26 жовтня 2010 року                                                              м.Тернопіль

Суддя Тернопільського міськрайонного суду Юрдига О.С. розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» в особі Тернопільської філії про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за договором кредиту,-

В С Т А Н О В И В :

25.10.2010 року ТАТ КБ «Приватбанк» звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1  заборгованості за договором кредиту

Із поданих матеріалів вбачається, що заявлено вимогу, яка не передбачена статтею 96 ЦПК України, що є підставою для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу

Відповідно до п.1 ч.3 ст.100 ЦПК, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо: 1) заявлено вимогу, не передбачену статтею 96 цього Кодексу.

З врахуванням викладеного, у відкритті провадження у справі слід відмовити та роз”яснити заявнику, що заявлені ним  вимоги  можуть бути  розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.

Керуючись статтями п.1 ч.3 ст100, ч.1 ст.96 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Відмовити у прийнятті заяви Публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» в особі Тернопільської філії про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за договором кредиту та роз”яснити, що  заявлені вимоги  можуть бути  розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подано до апеляційного суду Тернопільської області протягом п»яти днів з дня її проголошення через Тернопільський міськрайонний суд .

Суддя                                                                                    О.С.Юрдига

Копія вірна

Суддя                                                                         О.С. Юрдига

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація