Судове рішення #11617562

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 жовтня 2010 року                                  Справа № 2а-332/10

Кам’янобрідський районний суд м. Луганська у складі:

головуючого – судді  Котлярової І.Ю.

при секретарі – П’ятак О.Л.

розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області про визнання бездіяльності відповідача неправомірною та зобов’язання перерахувати пенсію, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся до Кам’янобрідського районного суду м. Луганська з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області про визнання бездіяльності відповідача неправомірною та зобов’язання перерахувати пенсію.

27.09.2010 р. та 27.10.2010 р., в порушення ч.2 ст. 40 КАС України позивач не з’явився у судове засідання, про місце та час розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки не повідомив. Заяви про розгляд справи за його відсутністю не надходило, таким чином позивач повторно не з’явився до суду без поважних причин.

Відповідно до вимог п.4 ч.1 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою  залишає  позовну  заяву  без  розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття,  якщо  від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ст.ст. 40, 155 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В :

Адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області про визнання бездіяльності відповідача неправомірною та зобов’язання перерахувати пенсію залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня    проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

Кам’янобрідського І.Ю.Котлярова

районного суду м. Луганська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація