Судове рішення #11616147

                 

РІШЕННЯ                        Cправа № 2-1372/2010 р.

           ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

29 жовтня   2010 року                                                                                 м. Надвірна    

 

Надвірнянський  районний   суд Івано-Франківскої області

в складі:  головуючого - судді     Грещука Р.П.

                            секретаря     -     Юрчило Л.М.

 

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Надвірна  цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу  ,-

В С Т А Н О В И В :

28.09.2010 р. ОСОБА_1  звернулася в суд з позовом  до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу .

Свої вимоги позивачка мотивує тим, що 29.01.1977  року  вона  та ОСОБА_2  зареєстрували шлюб у Гвіздській сільськй раді  ,   Надвірнянського району  ,  Івано-Франківської області , актовий запис № 5.

За час перебування в  шлюбі у них народилося троє дітей які на даний час є повнолітніми .

Причиною розірвання шлюбу, за словами позивачки, стало те, що  між ними з відповідачем    почали виникати сварки   та непорозуміння .   Відповідач зловживає  спиртними напоями , у стані алкогольного сп’яніння відповідач погрожує  позивачці  розправою.  

           Продовжувати спільне життя з відповідачем вона не бажає, на примирення не згідна.

      В судове позивачка не прибула , натомість  на адресу суду  направила   письмову заяву  в якій просить   суд розглянути справу в її відсутність  , задоволити її позовні вимоги   та розірвати шлюб між нею  та  ОСОБА_2  Після розірвання шлюбу  змінювати прізвище нен бажає  .  Дає свою згоду  на постановлення заочного рішення .

         Відповідач ОСОБА_2  в судове засідання не з’явився з невідомих суду причин, хоча про день та час  слухання справи  повідомлявся судом завчасно та належним чином, про що свідчить поштове повідомлення  .

      Відповідно до ст. 224 ЦПК України суд, зі згоди позивача  прийшов до висновку про можливість вирішення справи по суті на підставі наявних в ній  доказів та постановлення заочного рішення.

  Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що стосунки, які існують між сторонами виключають можливість збереження сім’ї, збереження шлюбу надалі суперечило б інтересам сторін, а тому суд вважає, що шлюб слід розірвати.

   За згодою позивача  суд також прийшов  до висновку  про залишення їй  після  розірвання шлюбу  прізвища « ОСОБА_1»  .

        На підставі наведеного, ст.ст. 110, 112 СК України, керуючись ст. ст.208, 213 – 215, 218, 224-228 ЦПК України, суд,-

 В И Р І Ш И В :

              Позов задоволити.

Шлюб між  ОСОБА_1 (д.п. ОСОБА_1 )ОСОБА_1  та ОСОБА_2  , який зареєстрований 29.01.1977  року   у Гвіздській сільськй раді  ,   Надвірнянського району  ,  Івано-Франківської області , актовий запис № 5   – розірвати.                          

При розірванні шлюбу прізвище ОСОБА_1   залишити без змін  .

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання  апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Івано-Франківської області через Надвірнянський районний суд.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

 

Суддя:                             підпис                              Р.П.Грещук

З  оригіналом вірно                                                                                                                  Суддя:                                                                                                             Р.П.Грещук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація