Судове рішення #11593220

  Справа № 2 а- 722/10  

    ПОСТАНОВА  

ІМ ЯМ УКРАЇНИ  

 27 жовтня 2010 року                 Алчевський міський суд Луганської області  

 В складі :           головуючого - судді Антоненко М.В.

               при секретарі -          Маслюк І.О

      Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до УДАІ УМВС м. Алчевська капітана міліції  Скляр Сергія Анатолійовича про скасування постанови, -

 ВСТАНОВИВ:

 Позивач ОСОБА_1, вказує на те, 12 вересня 2010 року близько 21 год. 20 хв. Він рухався автомобілем марки Мерседес бенс, державний реєстраційний номер НОМЕР_1.  По вул. Кирова в м. Алчевську, Луганської області, приблизно в цей час  був зупинений інспектором дорожньої патрульної служби,  капітаном  міліції  Скляром Сергієм Анатолійовичем. Причиною зупинки, стало порушення  вимог пункту 11.2,11.5 «Правил дорожнього руху України», а саме те, рувся в крайній лівій  смузі руху при вільній правій смузі, за що передбачена відповідальність згідно ч.2 ст. 122 КУпАП.

Позивач,  заперечує і стверджує що не порушував правила дорожнього руху, що йому не були роз’яснені його процесуальні права та обов’язки, а тому він звернувся з позовом до суду.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позов підтримав та просив його задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні з позовом не погодився, пояснивши суду, що притягнув позивача до адміністративної відповідальності по ч.1 ст122 КУпАП згідно з вимогами чинного законодавства.

Суд заслухавши пояснення позивача та відповідача, перевіривши матеріали справи, вважає, що позов підлягає частковому задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ст.293 КУпАП орган (посадова особа ) при розгляді скарги або протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення перевіряє законність і обгрунтованність і приймає одне з таких рішень:

4)  змінює міру стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, але ж так, щоб стягнення не було посилено.

Вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення підтверджується: протоколом від 12.09.10 р. серії ВВ 1 № 104877;  постановою ВВ № 173372 від 12.09.10 р.

Оцінюючи здобуті у судовому засіданні докази, в їх сукупності, суд дійшов висновку, що ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 КУпАП, а саме порушив правила 11.2,11.5 ПДР.

Відповідно до ст. 22 КУпАП, при малозначності скоєного адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений розглядати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.22, 288, 293 КУпАП, ст.71,122-163 КАС України, суд

 ПОСТАНОВИВ:

       Змінити ОСОБА_1  міру стягнення за ч.2 ст.122 КУпАП та оголосити йому усне зауваження.  

             Постанова оскарженню не підлягає.

  СУДДЯ:                                         М.В. Антоненко          

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація