Справа № 2-а-294/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 жовтня 2010 року Шполянський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого судді Мішіна М.І.
при секретарі Цяпкало Г.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Шпола Черкаської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до УМВС України в Черкаській області, ІДПС Шполянського ВДАІ сержанта міліції Урзова Володимира В»ячеславовича про скасування постанови про адміністративне правопорушення,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом та вказала, що постановою СА № 191522 від 13.09.2010 року, винесеною ІДПС ВДАІ м.Шпола, Черкаської області, сержантом міліції Урзовим В.В. на неї накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 340 грн. по ч.1 ст.122 КУпАП, де вказано, що вона, 13.09.2010 року о 17 год. 40 хв. в м. Шпола по вул. Леніна, керувала скутером «Хонда», д/н 6310 без мотошолома в зоні дії дорожнього знаку «Пішохідна зона».
ОСОБА_1 вважає, що накладене на нього адміністративне стягнення є незаконним і просить суд скасувати дану постанову, оскільки заперечує факт порушення нею Правил дорожнього руху України.
Відповідач в судове засідання не з»явився, про час та місце слухання справи належно повідомлений, в зв»язку з чим суд вважає можливим розглянути даний позов у його відсутність.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши позивача ОСОБА_1 суд вважає, що позов підлягає задоволенню на слідуючих підставах.
Судом встановлено, що постановою СА № 191522 в справі про адміністративне правопорушення від 13.09.2010 року, винесеною ІДПС ВДАІ м.Шпола, Черкаської області, сержантом міліції Урзовим В.В. на ОСОБА_1 накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 340 грн. по ч.1 ст.122 КУпАП, де вказано, що вона, 13.09.2010 року о 17 год. 40 хв. в м. Шпола по вул. Леніна, керувала скутером «Хонда», д/н 6310 без мотошолома в зоні дії дорожнього знаку «Пішохідна зона».
Вказана постанова підлягає скасуванню, оскільки інспектором ДАІ при винесенні даної постанови не були з»ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в діях ОСОБА_1 є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність, також постанова винесена з порушенням вимог ст.283 КупАП, зокрема в ній не вказано пункт ПДР України, порушений ОСОБА_1
Крім того позивачка ОСОБА_1 пояснила суду, що 13.09.2010 року вона дійсно рухалася на скутері по вул. Гоголя м. Шпола в напрямку до центральної аптеки, яка знаходиться по вулиці Леніна і побачивши працівників ДАІ, зупинилась і через вулицю Леніна до аптеки перевела скутер. Коли вона вийшла з аптеки, до неї підійшов інспектор ДАІ і звинуватив в порушенні Правил дорожнього руху України, зокрема в керуванні скутером в зоні дії дорожнього знаку «Пішохідна зона».
- 2 -
На підставі викладеного, ст.ст.122,283,287-289 КУпАП, керуючись ст.ст.100-102,128 ч.4,159-163 КАС України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Скасувати постанову СА № 191522 в справі про адміністративне правопорушення від 13 вересня 2010 року інспектора ДПС ВДАІ м. Шпола, лейтенанта міліції Урзова Володимира В»ячеславовича про накладення адміністративного стягнення відповідно ч.1 ст.122 КУпАП на ОСОБА_1 у виді штрафу в розмірі 340 грн.
На постанову може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів з дня її проголошення до Київського апеляційного адміністративного суду
Суддя
- Номер: 2-а-294/2010
- Опис: про визнання дій неправомірними, перерахунок пенсії, як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-294/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Мішін Микола Іванович
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.12.2010
- Дата етапу: 11.11.2011