Справа №-2-2968/10
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
„30” вересня 2010 р. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської обл.
в складі: головуючого Дубеля Р.М.
при секретарі Півала І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дрогобичі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в :
Позивачка звернулася в суд з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, мотивуючи позовні вимоги тим, що вони 06.06.1992 року уклали шлюб, який був зареєстрований у будинку урочистих подій м. Дрогобич, про що в Книзі реєстрації актів про одруження зроблено актовий запис за №229.
Від даного шлюбу у них народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1
На початку наше спільне життя складалося добре. Однак з часом їх відносини погіршились. У них різні погляди на сімейне життя. На цьому ґрунті у них виникали сварки і скандали. Матеріально відповідач сім»ю не забезпечує. Хоч і проживають разом, але спільне господарство не ведуть, шлюбні відносини не підтримують. Основною причиною є зловживання алкогольними напоями відповідачем.
Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала з підстав викладених в позовній заяві, просить позов задоволити.
Відповідач двічі в судове засідання не з'явився, хоча належним чином повідомлявся про час і місце слухання справи шляхом направлення повістки та рекомендованого листа. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Вислухавши пояснення позивачки, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити виходячи з наступного:
З свідоцтва про одруження серія НОМЕР_1 від 06.06.1992р. вбачається, що сторони 06.06.1992р. уклали шлюб.
Сторони протягом часу подружнього життя так і не створили міцної сім’ї, не ведуть спільного господарства, не підтримують шлюбних відносин, втратили один до одного почуття любові та поваги, тому збереження сім’ї сторін і їх подальше спільне проживання як подружжя є неможливим і недоцільним.
Витрати, пов’язані з отриманням свідоцтва про розлучення, слід покласти на відповідача.
Прізвище після реєстрації розірвання шлюбу за згодою позивачки залишити ОСОБА_1.
Керуючись ст. ст.10, 11, 61, 209, 212-215, 224 ЦПК України, ст. ст. 110 - 112 СК України, суд, -
в и р і ш и в :
Позов задоволити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 що зареєстрований 06.06.1992 р. у будинку урочистих подій м. Дрогобич Львівської області, про що в Книзі реєстрації актів про одруження зроблено актовий запис за №229.
Сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на вихованні матері.
Прізвище ОСОБА_1 за її вибором визначити "ОСОБА_1".
Рішення суду про розірвання шлюбу, після набрання ним законної сили надіслати до відділу РАЦСу м. Дрогобич Дрогобицького міськрайонного управління юстиції для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та поставлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Суму в дохід держави, що підлягає сплаті при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу, стягнути із ОСОБА_2 в повному обсязі, другу сторону від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Р.М.Дубель