Судове рішення #11580544

Справа № 4с-83/2010р.  

УХВАЛА  

  19 жовтня 2010 р. суддя Київського районого суду м. Сімферополя Діденко Д.О., розглянувши  позовну заяву ОСОБА_1 на неправомірні дії державного виконавця Київського відділу ДВС СМЮ в АР Крим Малишевої І.А.,-  

  ВСТАНОВИВ:  

    07 жовтня 2010 р. на адресу суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 на неправомірні дії державного виконавця Київського відділу ДВС СМЮ в АР Крим Малишевої І.А., мотивуючи тим, що 10.09.2010р. державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження по примусовому виконанню виконавчого листа № 2-5715/2008 по цивільній справі за позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, проте із зазначеною постановою вона не згодна, вважає, що вона порушує її право на захист.  

  Згідно зі ст. 383 ЦПК України учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.  

Згідно з Постановою Пленуму Верховного суду України № 14 від 26.12.2003 р. «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної  виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження» у разі відсутності спеціальної норми щодо вирішення певних питань, які виникають при розгляді скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної  виконавчої служби, до заяв учасників виконавчого провадження мають застосовуватися положення ЦПК, якими регулюються аналогічні питання.  

  Відповідно до роз'яснень Постанови Пленуму Верховного Суду України № 1 від 27 лютого 1981 із змінами, внесеними згідно з ППВСУ № 15 від 25 травня 1998 р. « Про практику перегляду судами у зв'язку з нововиявленими обставинами рішень, ухвал і постанов у цивільних справах, що набрали законної сили», у разі звернення із заявою особи, яка не брала участі у справі ( крім прокурора у встановлених законом випадках), суддя своєю ухвалою відмовляє в прийнятті заяви.  

  Дослідивши матеріали цивільної справи, суд приходить до висновку, що заявниця не брала участі у розгляді справи та відсутні відомості про залучення її до проведення виконавчих дій, у зв'язку з чим заява не може бути прийнята до розгляду.  

На підставі викладеного, керуючись 383 ЦПК України,-  

  УХВАЛИВ:  

  Відмовити у відкритті провадження за заявою ОСОБА_1 на неправомірні дії державного виконавця Київського відділу ДВС СМЮ в АР Крим Малишевої І.А  

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти  днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти  днів з дня отримання її копії.  

  Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація